Informacje

Merkury Materiały Budowlane to  prężnie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem rynkowym założona  w 1989 roku  przez  obecnego prezesa Artura Żurakowskiego. Od tego okresu nieprzerwanie i wciąż poszerzając grono swoich klientów firma Merkury  działa na rynku opolskim i nie tylko. Firma posiada cztery oddziały sprzedażowe w Prudniku, Opolu, Głuchołazach i Głogówku.

Domeną działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych   materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz a w szczególności: materiałów budowlanych ,izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów dachowych, płytek ceramicznych itp. Firma posiada własny lekki i ciężki transport, mechaniczny załadunek i rozładunek. Firma rozwija się dynamicznie, elastycznie dopasowując swoją działalność do potrzeb rynku. Dzięki własnej bazie transportowej firma Merkury z łatwością może dostarczyć wszystkie oferowane towary bezpośrednio do klienta na plac budowy.

Merkury jest liderem firm: Atlas, Caparol, Ceresit, Opoczno, Paradyż, Porta, GórażdżeCement, Rockwool, Izohan, Selena, Armatura Kraków, Koło, Roca, PSB oraz wielu innych. To co nas wyróżnia to ścisłe przestrzeganie warunków umowy i zamówień oraz wywiązywanie się z nich w sposób terminowy i wygodny dla Klienta. Nasz profesjonalizm doceniły już rzesze zadowolonych Klientów.

Nasza wizja: Być hurtownią materiałów budowlanych budującą swą pozycję na rynku w oparciu o dostarczenie produktów wysokiej jakości ,czołowych polskich i zagranicznych producentów w przystępnych cenach.

Nasza misja: Całkowita satysfakcja klienta oraz zajmowanie pozycji rynkowego lidera jako aktywnego i wiarygodnego uczestnika budowlanych przedsięwzięć w regionie.

 Firma w obrocie handlowym dysponuje  wszelkimi udogodnieniami ułatwiającymi współpracę, wśród nich priorytetowe miejsca zajmują: upusty cenowe, płatności przelewem, kartami płatniczymi, raty 0%, doradztwo techniczno-handlowe i architektoniczne oraz projektowanie łazienek. Misją naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez wysoki poziom obsługi oraz oferowanie towarów wysokiej jakości.

 Od maja 2011 roku firma Merkury jest czynnym  akcjonariuszem grupy Polskie Składy Budowlane – największej organizacji skupiającej hurtownie budowlane. Zachowując swoją niezależność jednak pod wspólnym logo sieci, Merkury utrzymuję się na trudnym rynku jak również  na skutek działań grupy PSB wzmacnia swoją pozycję. Zadowolenie i satysfakcja klientów  to  kluczowy  wyznacznik  i główny cel naszej działalności. Nasza kadra  to  grupa  wysoko wyspecjalizowanych  pracowników stale poszerzających swoją wiedzę i kwalifikacje, nastawionych na  nowoczesność, innowacyjność  i dynamiczny rozwój oraz sukces. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, sklepy sprzedażowe Merkurego cały czas są powiększane i modernizowane. Powstaje  nowe ,większe zaplecze magazynowe a   ekspozycje towarowe uzupełniamy  o najnowsze i najaktualniejsze  produkty i  kolekcję . Serdecznie zapraszamy na zakupy. Jesteśmy przekonani iż od tej pory firma   Merkury kojarzyć się będzie Państwu  z  miłą i fachową obsługą   z możliwością  wyboru towarów  w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne świadczenie usług, zapewniamy że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania.

Galeria zdjęć

InformacjeInformacje